Sousedé
(1/18)
7 770 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize, právního servisu a úschovy kupní ceny
ID nemovitosti:335799
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:144 m2
Plocha pozemku:144 m2
Datum aktualizace:31. prosince 2022
Energetická náročnostB ( )
Roční spotřeba energie83 kWh/m2

Popis nemovitosti

Sháníte byt v centru Chrudimi, do kterého nebudete muset investovat finance na rekonstrukci? Chcete se přestěhovat jen s osobními věcmi a hned mít komfortní bydlení? Nechcete řešit úklid společných chodeb a vyvarovat se dupání sousedů nad Vašimi hlavami? Pak tato nabídka je přímo pro Vás.

Exkluzivně Vám nabízíme byte, který je vlastně rodinným domem v samotném centru Chrudimi. Jedná se o polovinu dvojdomu, který byl zkolaudován v roce 2015. Dům byl postaven z cihelných bloků s dostatečným zateplením, dřevěná okna s trojsklem nabízí výborné nejen tepelně izolační vlastnosti, ale i hlukové. Dům je vybaven centrálním vysavačem a zabezpečovacím zařízením.

Nemovitost má tři nadzemním podlaží. V prvním nadzemním podlaží je prostorná garáž s dálkově ovládanými garážovými vraty. Garáž je propojena s velkoryse řešenou vstupní halou, na kterou navazuje místnost momentálně využívaná mimo jiné i jako prádelna. Po betonových schodech obložených keramickou dlažbou vyjdete do druhého nadzemního podlaží, kde se odehrává život domu - prostorný obývací pokoj s velkoryse řešenou kuchyňskou linkou, jídelním koutem a lodžií. Velkoplošné skleněné plochy dodávají interiéru velké množství přirozeného světla a paprsků slunce. V posledním, třetím, nadzemním podlaží, které je klidové, se nachází dvě ložnice, koupelna, samostatná toaleta a technická místnost. Prostor schodiště je osvětlován stropním světlíkem.

Dům je napojen na všechny sítě (plynovod, splašková kanalizace, vodovod a elektrická síť) včetně optické sítě díky níže máte rychlé a stabilní připojení k internetu.

K domu se dostanete málo využívanou ulicí Pobřežní, a do uzavřeného vnitrobloku vybaveného dětským hřištěm a využívaného jen rodinami z okolních menších bytových domů, se dostanete dálkově ovládanou bránou. K nemovitosti patří ještě jedno venkovní parkovací místo přímo před domem.

Neváhejte mě kontaktovat na domluvení si osobní prohlídky této výjimečné nemovitosti.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
GarážParkoviště
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Jiná
Druh bytu
Mezonet
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
335799
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
144m2
Užitná plocha
144m2
Plocha terasy
4m2
Patro
1
Počet garáží
1
Energetická náročnost
B (i)
Foto - Ing. Pavel Melichar
Ing. Pavel Melichar
Zobrazit
kontakt
RE/MAX G8 Reality Praha

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé