Jste tu poprvé?

Zaregistrujte se, stačí jen chvilka

  • Uvidíte, co se chystá
    ve vašem domě i okolí
  • Užijete si sousedské vztahy
    bez papírování a dohadů
  • Vše je a bude
    úplně zdarma
(1/16)
2 290 000 Kč
Spočítat hypotéku
ID nemovitosti:000756
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:80 m2
Plocha pozemku:611 m2
Datum vložení:12. března 2018
Datum aktualizace:13. března 2018
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

V královském městě Písek, nabízíme bytovou jednotku v cihlovém přízemním bytovém domě(samostatné 4 byt.jednotky). Byt má výměru 68 m2, sestává se z předsíně, obývacího pokoje s kuchyňským koutem, koupelnou a samostatně umístěným WC, chodbou a dvěma pokoji. Dům má zateplenou půdu, novou fasádu, komín, okna. V bytě je provedena kompletní rekonstrukce: štuky, podlahy, rozvody topení (krbová kamna s výměníkem) - nové radiátory, vody (ohřev teplé el.bojlerem), elektřiny, nová okna a vchodové bezpečnostní dveře. Voda i odpady jsou obecní. Součástí prodeje je podíl na společné příjezdové cestě, součástí prodávaného je zahrada o výměře 270 m2 se zahradním domkem, posezení pod pergolou s krbem a garáž. PENB nebyl předán, uvádíme proto tř. G. Financování zajistíme. V blízkosti řeka Otava, ale dům není v zátopové oblasti. Doporučujeme prohlídku.

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakMHD
Parkování
Garáž
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
000756
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
68m2
Užitná plocha
80m2
Plocha terasy
16m2
Patro
Přízemí
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Libuše Paulová
Libuše Paulová
Zobrazit
kontakt
LIVELI

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře inzerentovi LIVELI, Vítkova 1138 Prachatice, IČO: 18291678.
Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 5 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz.
V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů.