Sousedé
(1/21)
Vizualizace
3 000 000 Kč
Anuita:
3.427.395 Kč
ID nemovitosti:002N056324
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Družstevní
Užitná plocha:78 m2
Plocha pozemku:78 m2
Datum aktualizace:17. dubna 2023
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Vážení a milí, představuji vám předmět prodeje v obci Pardubice, katastrální území Pardubičky, v Rezidenční čtvrti Nová Tesla a tím je družstevní podíl v bytovém družstvu- bytová jednotka. Prosím čtěte pozorně...
Prostorný a vzdušný byt je umístěn na 4. nadzemním podlaží s lodžií o výměře 5,70 m2 v novostavbě bytového domu. Výtah je samozřejmostí. Výhodou oproti ostatním bytům je umístění komory (místo sklepa) na patře, hned vedle vchodových dveří bytu. Po vstupu do prostorné chodby (tvar do L) je patrná možnost vestavění nábytkové stěny. Dále po pravé straně jsou vstupy do další komory, koupelny (vana, umyvadlo a prostor na pračku), na WC, dvou samostatných neprůchozích pokojů a obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Odsud je vstup na lodžii. Kuchyňský kout neobsahuje linku a tudíž je na novém majiteli, aby si zvolil umístění, barevnost a složení dle vlastních představ.
Celková výměra bytu je včetně lodžie 78,36 m2. Technicky je již vyřešena příprava na router a rozvedení internetu v každé místnosti.
Dalším bonusem je parkovací kryté stání o ploše 15,6 m2 s vraty na dálkové ovládání.
Financování je rozloženo do dvou výhodných fází, a to zaplacením kupní ceny a následně měsíčním splácením nesplacené části formou anuity (3.427 395 Kč). Ta je úročena sazbou pouze 3 %, což je v případě žádosti o úvěr u bank těžko dosažitelné. Anuita je rozpočtena do 30ti let. Po 5 letech lze požádat o převod do osobního vlastnictví. Zájemce by měl počítat s měsíční splátkou za anuitu+ běžné výdaje za domácnost.
V okolí domu je veškerá občanská vybavenost s výbornou dostupností do centra, blízko je i nemocnice. PENB zatím nebyl dodán, tak uvádíme dočasně třídu G.
V případě, že o koupi nemovitosti projeví zájem více kupujících, majitel si vyhrazuje právo vybrat zájemce dle vlastních kritérií.

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakMHD
Parkování
GarážParkování na ulici
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Jiná
Balkony, lodžie, terasy
Lodžie
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
002N056324
Vlastnictví
Družstevní
Stav objektu
Novostavba
Plocha sklepa
2m2
Obytná plocha
78m2
Užitná plocha
78m2
Plocha lodžie
6m2
Patro
4. patro
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Maruška Zelenková
Maruška Zelenková
Zobrazit
kontakt
ERA GARANCIA

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé