Sousedé
(1/12)
Mezonetový byt 3+KK (85 m2) se zahradou Tachov, ul. Na Kopci
4 560 000 Kč
ID nemovitosti:SF9922
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:85 m2
Datum vložení:1. prosince 2022
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnout k prodeji mezonetový byt o velikosti 3+KK (85) se zahradou v novostavbě bytového domu o třech bytových jednotkách v Tachově, ul. Na Kopci. Bude se jednat o nízkoenergetickou stavbu, kdy zahájení výstavby je plánované na rok 2023/2024 (přesný termín zahájení výstavby u realitního makléře).

Byt se nachází v nově vzniklé zástavbě bytových a rodinných domů a je umístěný na pozemku o velikosti 717 m2 s nově vybudovanou infrastrukturou. Třída energetické náročnosti budovy je velmi úsporná - B.

Interiérové materiály může budoucí uživatel domu individuálně ovlivnit dle vlastního výběru u dodavatele.
Vytápění bytu je samostatné - vlastním plynový kotel. Vzhledem k nízkoenergetickému typu stavby jsou výhodou velmi nízké provozní náklady.

S financováním koupě nemovitosti Vám rádi pomohou naši finanční specialisté. Více informací u realitního makléře.

Základní údaje

ID nemovitosti
SF9922
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Užitná plocha
85m2
Patro
1
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Stanislav Frýbl
Stanislav Frýbl
Zobrazit
kontakt
Realitní samoobsluha s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé