Sousedé
(1/25)
byt 202_2 etapa_aktuální stav
4 493 800 Kč
Poznámka k ceně: cena vč. DPH, komory, balkonu, venkovního parkovacího stání, více na www.bytyuhlirskejanovice.cz
ID nemovitosti:N05458
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:79 m2
Datum aktualizace:3. února 2023
Energetická náročnostA ( )

Popis nemovitosti

Hledáte byt v novostavbě, kde budou nižší provozní náklady?

Aktuálně vám můžu nabídnout poslední volný větší byt 3+kk (č.202) v 2. etapě nové výstavby www.bytyuhlirskejanovice.cz, kolaudace druhé etapy je plánovaná na jaro 2023.

Díky využití tepelného čerpadla a zateplení fasády se jedná o nízkoenergetickou novostavbu. Samozřejmostí bude zavedení optického kabelu pro internet.

Rezervační poplatek pouze 10% z kupní ceny, zbytek až po kolaudaci a podpisu kupní smlouvy.
Prodejní cena je vč. DPH, komory, balkonu, venkovního parkovacího stání.
Ke každému bytu bude zdarma jedno venkovní nekryté parkovací stání s možností dokoupení druhého stání.

Finální podoba bytu bude dle vašich představ,  byt bude váš, a proto pouze vy rozhodnete, jak bude vypadat. Chcete vanu nebo sprchu? Chcete dřevěnou podlahu nebo vinil? Máte jiné požadavky na vybavení nebo materiál? Nevadí !!!  

Můžete si vybrat ze dvou možností finalizace vašeho bytu. Svépomocí, nebo zajištěním vlastní firmy. Druhou možností je dohoda s investorem , který vám připraví rozpočet dostavby.

Topení v domě je navrženo ústřední s tepelným čerpadlem + záložním elektro kotlem. Budoucí PENB vychází na “A”.

Možnost platby hypotékou, kterou v rámci projektu již máme pro vás připravenou.

Město Uhlířské Janovice leží 17km od Kutné Hory a 19km od Kolína. Ve městě je Základní škola, Mateřská škola, Základní umělecká škola, městský úřad, pošta, potraviny, restaurace, čerpací stanice, kulturní informační centrum, zahradnictví atd.
Dopravní dostupnost: BUS (směr např. Kutní Hora, Kolín, Vlašim, Sázava, atd..), VLAK (směr např. Kolín, dále Sázava, atd..). Městem prochází dvě cyklotrasy.

Základní údaje

Dopravní spojení
Vlak
Parkování
Vlastní parkovací stání
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Terasa
ID nemovitosti
N05458
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Obytná plocha
79m2
Užitná plocha
79m2
Patro
1. patro
Energetická náročnost
A (i)

Poloha na mapě

Foto - Milan Mattanelli
Milan Mattanelli
Zobrazit
kontakt
Středočeské reality, spol. s r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé