Sousedé
(1/15)
6 267 000 Kč
Poznámka k ceně: cena vč. venkovního parkovacího stání
ID nemovitosti:N04476
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:69 m2
Datum aktualizace:27. listopadu 2023
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

Dokončený apartmán 3+kk v budově A projektu Riverside Vrchlabí. Byt o velikosti 62,1 m2 s balkonem o ploše 7 m2 je situován v 1. podlaží komorního domu se 14 byty na levém břehu Labe. Kolaudace říjen 2023, plánované předání bytů listopad letošního roku.

Standardní vybavení tvoří vinylové podlahy v teplých tónech a s nimi barevně ladící interiérové dveře s obložkovými zárubněmi, koupelna s oknem se sprchovým koutem a samostatné WC, obklady 60x30 a dlažbou 60x60, etážové topení s radiátory a elektrickým kotlem. Plocha obývacího pokoje 24 m2, plochy ložnic 12,0 a 11,7 m2. Spolu s bytem je prodáváno garážové stání na zakladači nebo venkovní parkovací místo pod uzamčením (ceny na dotaz).

Obytný soubor Riverside Vrchlabí zahrne dvojici bytových domů na opačných březích řeky propojenou soukromou lávkou. Zázemí domů tvoří lyžárna, sklepy a společná recepce, v přízemí domu B v Labské ulici vznikne komerční prostor k prodeji či pronájmu. První etapu tvoří právě tento komorní dům A se 14 byty.

Nově stavěné apartmány Riverside Vrchlabí se mohou stát vaší základnou pro zimní i letní dovolenou i výnosnou investicí. Díky poloze nedaleko náměstí máte k dispozici veškeré zázemí tohoto podhorského města. Skibusem je snadno dosažitelný skiareál Herlíkovice-Bubákov, v blízkosti se nalézají další 3 oblíbená lyžařská střediska včetně 14 km vzdáleného Špindlerova Mlýna.

Základní údaje

Parkování
Vlastní parkovací stání
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
N04476
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Obytná plocha
62m2
Užitná plocha
69m2
Plocha balkonu
7m2
Patro
1. patro
Počet míst na parkovišti
1
Energetická náročnost
D (i)

Poloha na mapě

Foto - Pavel Velebil
Pavel Velebil
Zobrazit
kontakt
TIDE REALITY,spol. s r.o.

© 2023 Sousedé