Sousedé
(1/6)
6 248 000 Kč
ID nemovitosti:N04413
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:57 m2
Datum vložení:17. ledna 2023
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Nově stavěné apartmány Riverside Vrchlabí se mohou stát vaší základnou pro zimní i letní dovolenou i výnosnou investicí. Díky poloze nedaleko náměstí máte k dispozici veškeré zázemí tohoto podhorského města, díky umístění v blízkosti Labe jste jen pár desítek kroků od přírody. Skibusem je snadno dosažitelný skiareál Herlíkovice-Bubákov, v blízkosti se nalézají další 3 oblíbená lyžařská střediska včetně 14 km vzdáleného Špindlerova Mlýna.

Ve výhradním zastoupení nabízíme příjemný světlý byt 3+kk o ploše 55,8 m2 ve 3. nadzemním podlaží s orientací na západ. Byt se nachází v komorním projektu s 56 byty přímo u historického centra Vrchlabí. Koncepce projektu umožňuje využití bytu jak pro rekreaci tak ke stálému bydlení. Všechny jednotky budou kolaudovány jako byty, dům má bezbariérový vstup a výtah. Zázemí všech tří budov budou tvořit lyžárny, sklepy a garážová stání. Byt bude kolaudován v listopadu letošního roku. Součástí ceny je i komora umístěná na patře.

Standardní vybavení tvoří dřevěná eurookna, obložkové zárubně, moderní obklady a dlažby a zařizovací předměty. Spolu s byty jsou prodávána garážová nebo venkovní parkovací stání, ceny stání od 333.000 - 400.000 Kč. Vstřícný platební kalendář 75 % ceny hrazeno po koluadaci.

PENB C. Termín dokončení listopad 2023.

Základní údaje

Parkování
Garáž
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
N04413
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Obytná plocha
56m2
Užitná plocha
57m2
Patro
2. patro
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Pavel Velebil
Pavel Velebil
Zobrazit
kontakt
TIDE REALITY,spol. s r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé