Sousedé
(1/23)
pce-1-.1675444629.jpg
5 900 000 Kč
ID nemovitosti:N98573
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:92 m2
Podlahová plocha:81 m2
Datum vložení:3. února 2023
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Hledáte investici, nemovitost pro vlastní bydlení či jen ochranu Vašich peněz před inflací? Máme tu pro Vás unikátní příležitost.

Prodej krásného bytu o dispozici 3+kk s podlahovou plochou 81,39 m2 s lodžií o výměře 6,59 m2 a vnitřním parkovacím stáním, společnou zahradou, jak pro venčení domácích mazlíčků, nebo ke grilování, nacházející se v centru Pardubic. Byt je situován do zadní části v nitrobloku bez rušivé silnice. V bytu je prostorná šatna. Vestavěné skříně i včetně bytu a na chodbě slouží jako špajz. Podsvícené podhledy v celém bytě.

Bytová jednotka je v osobním vlastnictví a je situována ve 5. NP (celkově z 5 NP) novostavby bytového domu. Celková užitná plocha nemovitosti (byt + lodžie + sklep) tak činí krásných 92,27 m2. K bytové jednotce náleží prostorný sklep umístěný v 1. podzemním podlaží budovy. Byt je součástí moderního bezbariérového bytového domu.

Standardní vybavení bytů obsahuje vstupní bezpečnostní dveře, vnitřní dveře s povrchovou úpravou s kvalitním kováním, plovoucí (lamino) podlahy, keramické obklady, dlažby a sanitární keramiku.

Konstrukce je monolitická železobetonová a mezibytové odhlučnění zajistí akustické nosné zdi a příčky ze systému Wienerberger. Vytápění je řešeno jako dálkové horkovodní s vlastním měřením pro byt a vlastní regulací.

Financování pomůžeme zajistit nejvýhodnějším řešením na trhu. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N98573.

Základní údaje

ID nemovitosti
N98573
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
92m2
Patro
4
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Roman Svatoš
Roman Svatoš
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé