Sousedé
(1/25)
20210923-115630.1632499938.jpg
10 450 000 Kč
ID nemovitosti:N91454
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:71 m2
Datum aktualizace:21. října 2021
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme prostornou zrekonstruovanou jednotku 3+kk o výměře 71 m2 v OV s výstupem na zahrádku s výměrou cca 100 m2 a předzahrádku cca 25 m2., Praha 10, Strašnice, ulice Kruhová.
Zeleň je ve spoluvlastnictví SVJ ale po dohodě jí udržují a užívají současní vlastníci.
Nemovitost je umístěna v 1. NP třípatrové vily z 30. let a má samostatný vchod jen pro tuto jednu jednotku brankou z ulice Kruhová a tím zajišťuje komfort soukromí.
Kompletní rozsáhlá rekonstrukce všech vnitřních i venkovních prostor byla dokončena v letošním roce.
Dispozice:
z přístupové cesty ze zahrady vcházíme přes zádveří (4 m2) do centrální chodby (6,18 m2), z které je vstup do koupelny s vanou a sprchovým koutem, umyvadlem, toaletou (7,80 m2).
Na chodbě je nika s přípravou a přípojkami na pračku se sušickou.
V technické místnosti je umístěn nový kondenzační plynový kotel, který zajišťuje vytápění podlahovým topením vodou v sedmi samostatných okruzích..
Otevřeným vstupem z chodby se vejde do obývacího pokoje s přípravou na kuchyňský kout (23,82 m2), vizualizace kuchyně na dvou fotografiích.
Z pokoje francouzským oknem vyjdeme na upravenou zahradu s relaxační zónou.
V prostorách zahrady je zděná místnost, která lze využít k uskladnění kol, kočárku apod.
Z obývacího pokoje jsou vstupy do ložnice rodičů a dětského pokoje (14,59 m2 + 8,50 m2) a do druhé koupelny se sprchovým koutem a toaletou (3,18 m2).
Podlahy v pokojích jsou celodřevěné z masivu, koupelny z velkoformátových dlaždic s vysokým leskem. Rekonstrukce je velmi vkusná a působí excelentně.
Zvu na prohlídku této jedinečné nemovitosti v centru Prahy a přitom na klidném místě. Plavecký stadion Slavie a fotbalové hřiště Union včetně školských zařízení a nákupních center jsou přímo v lokalitě.
Celá jednotka lze využít i ke klidné komerci s ohledem na exkluzivitu místa.
Pokud máte zájem o užívání nemovitosti co nejdříve, jste na správné adrese a můžete začít ihned bydlet neboť vše je připraveno k nastěhování, prostory budou komplet vyklizené.
Financování je možné zajistit hypotečním úvěrem, s kterým rádi bezplatně pomůžeme.
Doporučuji a těším se na prohlídky. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N91454.

Základní údaje

ID nemovitosti
N91454
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Užitná plocha
71m2
Patro
1
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Blanka Štalzerová
Blanka Štalzerová
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2021 Sousedé