Sousedé
(1/24)
f37b5872-hdr.1696501276.jpg
6 790 000 Kč
ID nemovitosti:N102143
Stav bytu:Novostavba
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:86 m2
Podlahová plocha:86 m2
Datum aktualizace:22. června 2024
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně Vám nabízíme do osobního vlastnictví byt ke koupi, v Bakově nad Jizerou, v ulici Žižkova, o dispozici 3+kk, o čisté obytné ploše 86,4m2, ve 4. NP (3. patro) bezbariérového domu (budova C, byt č.14) s výtahem, v Bakově nad Jizerou, v ulici Žižkova. Dům se nachází vedle volnočasového areálu na začátku Bakova nad Jizerou a nabídne vám spousty možností jak pro sportovní vyžití, tak i relaxaci.

Tento byt má k dispozici dvě lodžie s výhledem do vnitrobloku a do přírody volnočasového areálu. Je velice hezky řešen a má okna skoro na všechny světové strany. Prostorný obývací pokoj s kuchyňským koutem 28,44 m2, ložnice 18,20 m2, ložnice 12,64 m2 a 2x WC. Sklep 2,7 m2 a vyhrazené parkovací stání ve vnitrobloku domu. Lodžie jsou od sebe vždy odděleny příčkou, díky tomu máte dostatek soukromí a klidu.

Stavební příprava pro klimatizaci a venkovní žaluzie (kapsa na žaluzie).

Projekt dále nabízí nadstandardní koupelnu se sprchovým koutem a hydromasážním panelem ASTREA. Samostatné WC s bidetovou sprchou. Vinylová podlaha, podlahové elektrické vytápění Vám zajistí dostatečné teplo v kterémkoliv ročním období. Okna s trojskly zajistí perfektní klid a udržení tepla, nebo naopak v létě chládek. Projekt je již dokončen a můžete se stěhovat.

Kuchyňskou linku se spotřebiči MIELE si můžete vybrat u domluveného dodavatele za příznivých cenových podmínek již teď. Ve vzorovém bytě Vám ukážeme nábytek i kuchyni.

Oceníte veškerou občanskou vybavenost v místě jako je zdravotní středisko, mateřská a základní škola, obchody, supermarkety, veterinární klinika, nebo pošta.

Bakov nad Jizerou má pestré sportovní vyžití. Je to brána do Českého Ráje a Máchova kraje, lokalita vám tak nabídne spousty možností pro pěší turistiku, nebo cyklistiku.

Financování Vám rádi zajistíme. Prohlídky jsou možné už teď, tak neváhejte a přijeďte si vybrat. Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N102143.

Základní údaje

ID nemovitosti
N102143
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Novostavba
Plocha sklepa
2m2
Užitná plocha
86m2
Plocha lodžie
12m2
Patro
4
Počet míst na parkovišti
1
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Hana Petržílková
Hana Petržílková
Zobrazit
kontakt
NEXT REALITY GROUP a.s.

© 2024 Sousedé