Sousedé
(1/11)
3 490 000 Kč
Poznámka k ceně: Cena byla snížená o 410.000,-Kč!
ID nemovitosti:6888MR
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:63 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:7. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Exkluzivně nabízíme k prodeji velmi pěkný byt ve vlastnictví o velikosti 3+1, který se nachází  v Břeclavi, místní části Poštorná, v lokalitě za kostelem, ve 3.NP/3 zděného domu. Celková plocha s přísl. je 62,7 m². Tři pokoje, kuchyně, chodba, koupelna s WC, balkón. Byt je po celkové rekonstrukci v r. 2014, včetně rozvodů vody, odpadů a elektřiny. Dispozice bytu byla v rámci rekonstrukce přestavěna na 3+1. Vlastní vytápění a ohřev vody plynovým kotlem umístěným koupelně. Příslušenstvím bytu jsou 2 sklepy. PENB nebyl předložen, zákonná povinnost prodávajícího bude splněna k podpisu kupní smlouvy, dle zákona tedy musíme uvést třídu energetické náročnosti G.

Základní údaje

Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
Cena nezahrnuje
Provize
ID nemovitosti
6888MR
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Užitná plocha
63m2
Patro
3
Počet sklepů
2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Stanislav Görner
Stanislav Görner
Zobrazit
kontakt
MEGARON REALITY

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé