Sousedé
(1/24)
4 850 000 Kč
ID nemovitosti:AR844
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:89 m2
Podlahová plocha:89 m2
Datum aktualizace:17. května 2023
Energetická náročnostC ( )
Roční spotřeba energie102 kWh/m2

Popis nemovitosti

Prodej velkého částečně rekonstruovaného bytu v osobním vlastnictví o velikosti 3 + 1 / v bytě jsou 3 lodžie / v Příbrami VIII, ulice Brodská, čp. 106. Tento velký byt se nachází v jedinečné lokalitě moderního bydlení a obchodní zóny. Předností je vlastní bezplatné vyhrazené parkování přímo u domu. Byt se nachází v 1.patře vícepatrového domu moderní skeletové konstrukce. V domě je 2 x výtah - byt je bezbariérový. Popis bytu : bezbariérový vstup do domu - 2 x výtah nebo 1 x schody, vstupní chodba, po pravé straně vstup do velké hlavní obytné místnosti s lodžií, z chodby vstup do druhého pokoje - ložnice s lodžií, na proti vstup z chodby je prostorná koupelna, vstup z chodby nalevo je WC, je zde nalevo výklenek v kterém je vlastní bojler a místo pro pračku, včele chodby je velká kuchyň s jídelnou a je vstup do posledního pokoje se zasklenou lodžií. Celková výměra bytu bez lodžií je 89 m2. Jedinečný byt svojí polohou a velikostí. Ideální byt na investici. 300 m od domu je Hypermarket Albert a další spousta obchodů, sportoviště - tenisové kurty, zastávka MHD a PID / pražská integrovaná doprava / je také 300 m. Velice kvalitní bydlení na okraji města. Podrobné informace v RK. Prohlídky bytu po předchozí domluvě.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilniceDálnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
InternetPlyn
ID nemovitosti
AR844
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
89m2
Obytná plocha
89m2
Užitná plocha
89m2
Patro
1
Energetická náročnost
C (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Ivo  Bacík
Ivo Bacík
Zobrazit
kontakt
Arka reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé