Sousedé
(1/25)
3 800 000 Kč
ID nemovitosti:AR833
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:70 m2
Podlahová plocha:70 m2
Datum aktualizace:29. března 2023
Energetická náročnostC ( )
Roční spotřeba energie95 kWh/m2

Popis nemovitosti

Prodej pěkného částečně modernizovaného bytu v osobním vlastnictví o velikosti 3 + 1 v městečku Jince. Velmi žádaná obec na úpatí Brd. Dobré spojení na Prahu a Příbram - vlakem i autobusem. Byt se nachází v nově rekonstruovaném cihlovém domě ve zv. přízemí. K bytu jsou 2 sklepní kóje. Velice dobré a klidné bydlení. Dům má vlastní plynovou kotelnu. Byt je v dobrém tech. stavu. Na podlaze v bytě jsou různé podlahové krytiny. Před časem prošel byt částečnou modernizací. V domě společné prostory - prádelna a sušárna, kočárkárna a další. V městečku je veškerá občanská vybavenost, škola, školka, obchody, restaurace, lékař, atd. Podrobné informace v RK. Prohlídky po domluvě.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilniceDálnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
InternetPlyn
ID nemovitosti
AR833
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Celková plocha
70m2
Obytná plocha
70m2
Užitná plocha
70m2
Energetická náročnost
C (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Ivo  Bacík
Ivo Bacík
Zobrazit
kontakt
Arka reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé