Sousedé
(1/21)
2 700 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:821196
Stav bytu:K rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:64 m2
Datum aktualizace:17. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Na severním okraji Hlučína, ve stejnojmenné ulici, vám nabízíme zajímavý byt 3+1 vhodný k celkové rekonstrukci. Dva takřka čtvercové pokoje mají výhledy do polí se stromovými remízky. Obývací pokoj s balkónem, jež v mansardové střeše je zapuštěn, obdobně jako kuchyni, paprsky zapadajícího slunce osvětlují. Tento byt v 5. NP pětipodlažního panelového domu skýtá velkou výzvu tomu, kdo chce budoucí bydlení přizpůsobit stylu svému. Však na Hlučínsku jsou šikovní řemeslníci, kteří vám pomohou tohle přání splnit si. Samotný dům prošel revitalizací, je zateplen a výhledově má být osazen i novým výtahem. Nechybí ani sklepní kóje a ústřední dálkové vytápění. A pokud přidáme osobní vlastnictví i dosah základní občanské vybavenosti, klid a přírodu v okolí či blízkost Hlučínské štěrkovny nebo řeky Opavy? Neváhejte a zavolejte. Srdečně vás zveme na prohlídku a pro více informací kontaktujte makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Montovaná
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
Vytápění podrobnosti
Radiátory
ID nemovitosti
821196
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
64m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Rostislav Bochenský
Rostislav Bochenský
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé