Sousedé
(1/11)
nebyla stanovena
ID nemovitosti:820755
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:53 m2
Datum aktualizace:6. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte vlastní bydlení, které ještě voní novou rekonstrukcí?
Mám pro Vás byt po krásné rekonstrukci, v osobním vlastnictvím s krásným výhledem do přírody. Byt disponuje prostornou chodbu, kterou můžete využít pro umístění šatní skříně. Kuchyně je vybavena sklokeramickou deskou, elektrickou troubou, myčkou a zůstává starší lednice. Největší dominantou je velké parkoviště před domem.
Nelámejte si hlavu s financováním, naše hypoteční specialistka Vám zajistí financování v jakékoliv bance za těch nejlepších podmínek.
Budeme se těšit na společnou prohlídku.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDSilnice
Parkování
Parkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Montovaná
ID nemovitosti
820755
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Užitná plocha
53m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Nikola Bílková
Nikola Bílková
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé