Sousedé
(1/10)
3 500 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., 1044.00, včetně provize RK
ID nemovitosti:814118
Stav bytu:K rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:64 m2
Datum aktualizace:24. listopadu 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt 3+1 v osobním vlastnictví o velikosti 64 m? ve městě Mladá Boleslav ulice 17.listopadu. Tento byt se nachází ve 3.nadzemním podlaží panelového domu a je určený k rekonstrukci. K bytu náleží lodžie a sklep o velikosti 2,6 m?. Vnitřní dispozice bytu se dají uspořádat dle vlastních potřeb, protože jádro je umakartové a samotné příčky mezi pokoji jsou 7 cm široké. Vytápění a přívod teplé vody je zajištěn dálkovým přístupem. Do bytu je zavedena elektřina a plyn. V místě je plná občanská vybavenost a pracovní příležitosti. Pro další informace kontaktujte makléře.

Základní údaje

Balkony, lodžie, terasy
Lodžie
ID nemovitosti
814118
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
64m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Sídliště
Foto - Martin Jičínský
Martin Jičínský
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé