Sousedé
(1/21)
3 475 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:814104
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:86 m2
Datum aktualizace:8. listopadu 2022
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Hledáte-li možnost výhodné investice nebo rodinné bydlení v klidné části města, neváhejte. Byt, který nabízíme je prostorný, disponuje vestavěnými skříněmi a velkým úložným prostorem, a navíc, posílí Váš kardiovaskulární systém, neboť je umístěn ve čtvrtém nadzemním podlaží domu bez výtahu. Díky jeho orientaci se můžete kochat výhledem na centrum města a taktéž na Železné hory na horizontu. Zaparkujete zaručeně vždy, protože ulice končí právě u Vaší budoucí adresy a parkovacích míst je dostatek. Nastěhovat se můžete bez dalších výdajů, protože byt je ve velmi dobrém stavu. Pro rezervování času Vaší prohlídky volejte makléři.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Lodžie
Vytápění podrobnosti
Radiátory
ID nemovitosti
814104
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
86m2
Energetická náročnost
C (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Mgr Jiří Černohorský
Mgr Jiří Černohorský
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé