Sousedé
(1/19)
4 100 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., 3977.00, včetně provize RK
ID nemovitosti:813493
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:72 m2
Datum aktualizace:12. prosince 2022
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Hledáte bydlení v klidné lokalitě? Krásný byt 3+1 se nachází ve 4 patře na ulici U Hřbitova. Obrovskou výhodou je mateřská školka, která se nachází nedaleko bytu. Pro Vaše aktivity můžete využít cyklostezku, která vede na Pístov, nebo nákupní zónu, kde najdete lékárnu, obchod s potravinami, restauraci a zverimex pro Vaše mazlíčky. Jestli vlastníte automobil, parkoviště máte hned před bytem,avšak pro Vás co auto nevlastníte, je kousek MHD zastávka. Tak neváhejte a pro prohlídku kontaktujte našeho makléře. Výhodné financování zajistí naši hypoteční poradci.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Montovaná
Balkony, lodžie, terasy
Lodžie
ID nemovitosti
813493
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
72m2
Energetická náročnost
B (i)
Poloha v obci
Sídliště
Foto - Marcela Válková
Marcela Válková
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé