Sousedé
(1/15)
3 249 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., 1000.00, včetně provize RK
ID nemovitosti:811323
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Družstevní
Užitná plocha:66 m2
Datum aktualizace:19. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Ahoj, jsem prostorný slunný byt 3+1 se zaskleným balkonem a touto cestou hledám nového majitele nebo rovnou celou rodinu, které bych rád vytvořil nový domov. Nacházím se v klidné lokalitě se zelení v Humpolci, ulice Máchova. Ještě na sebe prozradím, že mám 66 m2, jsem orientován na východ, západ, jih, abyste měli dostatek sluníčka a nižší náklady na vytápění. Patří ke mně samozřejmě i sklep. Musím se také pochlubit, že dům má bezbariérový vchod a výtah. Příští rok na podzim už bude možné převést mě do osobního vlastnictví. V případě potřeby, Vám naši finanční poradci pomohou vyřešit, jak mě koupit. Pokud máte zájem mě vidět, kontaktujte makléře a domluvte si Váš čas prohlídky.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
ID nemovitosti
811323
Vlastnictví
Družstevní
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
66m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Petra Kopicová
Petra Kopicová
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé