Sousedé
(1/11)
4 590 000 Kč
Poplatky:
6700.00 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., 4609.00, včetně provize RK
ID nemovitosti:810726
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Družstevní
Užitná plocha:68 m2
Datum aktualizace:19. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji zděný byt 3+1 s balkonem v 4. patře. Nemovitost prošla postupnou rekonstrukcí, poslední rekonstrukce byla dokončena v roce 2018. Rekonstrukce zahrnovala: výměna oken za plastová, nové a renovované podlahy, nová koupelna, rozvody vody a odpadů v plastu, elektrika kromě jedné místnosti nová, podhledy stropů. Vytápění a teplá voda dálkově, parkování u domu. O převod do osobního vlastnictví bylo požádáno, nicméně zatím se neplánuje prohlášení vlastníka, které by převod umožnilo. Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře. Zveme Vás na prohlídku z pohodlí domova ve virtuální prohlídce.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
WC
Splachovací
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
ID nemovitosti
810726
Vlastnictví
Družstevní
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
68m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Bc. Martin Heine
Bc. Martin Heine
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé