Sousedé
(1/13)
3 999 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:809822
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:74 m2
Datum aktualizace:5. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Toužíte po bydlení v krajském městě Jihlava a zároveň kousek od centra? Byt 3+1 se nachází pár kroků od Masarykova náměstí. Jeho chloubou jsou 3 sklepy, tudíž dostatek úložného místa. Dále za zmíňku stojí parkovací místo za domem pro parkování Vašeho auta. V okolí nemovitosti se Vám nabízí vysoká škála obchodních center a nákupních příležitostí, včetně restaurací a památek. Využijte příležitosti a možnosti! Pro více informací či prohlídku mě neváhejte kontaktovat. Výhodné financování této nemovitosti zajistí partner MM Finance v rámci balíčku poskytování služeb.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusMHDSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
809822
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
74m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Marcela Válková
Marcela Válková
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé