Sousedé
(1/16)
nebyla stanovena
ID nemovitosti:808862
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Družstevní
Užitná plocha:67 m2
Datum aktualizace:19. září 2022
Energetická náročnostD ( )

Popis nemovitosti

Ahoj, jsem další útulný, ale prostorný slunný byt 3+1 s balkonem z dílny naší makléřské dvojice Petra Kopicová + Kamil Benc a touto cestou hledám nového majitele, který by mi dal nový kabátek dle svých představ a s láskou mě opečovával. Okna již vyměněná mám. Nacházím se nedaleko centra města v blízkosti autobusového a vlakového nádraží v Havlíčkově Brodě. Ještě na sebe prozradím, že mám 67 m2, jsem orientován na východ a západ, patří ke mně sklep. Musím se také pochlubit prostorově velkorysou koupelnou a balkonem, ze kterého máš výhled do zeleně. Jsem sice družstevní, ale naši finanční poradci ti pomohou vyřešit, jak mě koupit. Pokud mě chceš vidět, kontaktuj makléře a zarezervuj si svůj čas prohlídky.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
Parkování na uliciParkoviště
Příjezd
Zpevněný
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
Vytápění podrobnosti
Radiátory
ID nemovitosti
808862
Vlastnictví
Družstevní
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
67m2
Energetická náročnost
D (i)
Poloha v obci
Rušná část obce
Foto - Kamil Benc
Kamil Benc
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé