Sousedé
(1/25)
nebyla stanovena
ID nemovitosti:807628
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:75 m2
Datum aktualizace:30. ledna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám prodej v původním stavu o dispozici 3+1 se zahradou ve městě Lázně Kynžvart, kde jsou velkou předností Léčebné lázně s unikátním přírodním bohatstvím, lázně jsou specifické pro rodinné láznění i s dětmi. To znamená, že se zde může současně léčit dětský pacient i jeho doprovod (rodič, prarodič). Dále ve městě naleznete sportovní vyžití, příkladem je házená, fotbal a další. Nedaleko je státní zámek Kynžvart a golf club. V prezentaci můžete vidět, jak by mohl Váš nový domov vypadat po rekonstrukci. Velkou výhodou je i zahrada, která náleží k domu. Zavolejte si o prohlídku a další informace rádi zodpovíme. Finanční poradentství zajistíme.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - tuhá paliva
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
807628
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
75m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Jan Kuna
Jan Kuna
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé