Sousedé
(1/9)
5 000 000 Kč
Poplatky:
4200.00 Kč/měsíc
Poznámka k ceně: , bez provize RK
ID nemovitosti:806511
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:72 m2
Datum aktualizace:15. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Dovolujeme si Vám představit prostorný byt v Benátkách nad Jizerou. Krásný slunný byt prošel kompletní rekonstrukcí nové rozvody elektřiny, podlahy, osvětlení i kuchyně. Obě ložnice poskytují nádherný výhled na zámek Benátky nad Jizerou.
Byt se nachází v samotném centru města s veškerou občanskou vybaveností. Ve vzdálenosti dvou minut chůze máte k dispozici supermarkety, autobusové stanoviště, školky, školu a velký park, který můžete využít na příjemné procházky nebo sport.
Pro více informací neváhejte kontaktovat makléře a domluvte si prohlídku

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
ID nemovitosti
806511
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
72m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Lukáš Štěpánek
Lukáš Štěpánek
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé