Sousedé
(1/17)
nebyla stanovena
ID nemovitosti:805270
Stav bytu:K rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:69 m2
Datum aktualizace:17. října 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji byt 3+1 v osobním vlastnictví, který se nachází ve druhém podlaží cihlového domu v Ústí nad Orlicí na ulici Kozinova. Byt je v původním stavu, vhodný jako investiční příležitost nebo pro ty, co si chtějí vytvořit bydlení podle svých představ. Celková plocha 69 m?, k bytu náleží 2 sklepy. V blízkosti občanská vybavenost. Nízké provozní náklady. Domluvte si svůj čas na prohlídkovém dni 21.10. od 15 hod. Budeme se na Vás těšit na prohlídce.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
ID nemovitosti
805270
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
69m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Michaela Šeredová
Michaela Šeredová
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé