Sousedé
(1/19)
4 600 000 Kč
Poznámka k ceně: , včetně provize RK
ID nemovitosti:802055
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:122 m2
Datum aktualizace:17. července 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji prostorný byt pouhých 6 minut od města Jihlava v obci Vyskytná nad Jihlavou. Nachází se v 1 nadzemním podlaží zděného domu a jeho podlahová plocha je 122 m2. Velkou výhodou je, že byt je ve fázi výstavby a je možné se po dohodě s majitelem domluvit na případných úpravách bytu dle svých představ. Předpokládaný termín dodělání bytu jsou 2 měsíce od podpisu smlouvy. V bytě jsou nová okna, nové omítky a je připravena podlaha na finální podlahovou krytinu. Přímo u domu je parkovací místo a za domem dvorek, kde je možné relaxovat. Vytápění je plynovým kotlem do radiátorů a nebo krbovými kamny. Byt je napojený na obecní vodovod a odpady svedeny do septiku. Pro představu přikládám příklady vizualizace, jak by mohlo vaše bydlení vypadat a fotky bytu v současném stavu. Dálnice D1 směr Praha 10 km a Brno 13 km. Fasádu a střechu realizuje majitel na vlastní náklady. Bližší informace v RK.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizaceŽumpa, septik
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Střecha
Valbový
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
802055
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
122m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Martin Zelenka
Martin Zelenka
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé