Sousedé
(1/7)
1 899 000 Kč
Poznámka k ceně: Info v RK . V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:801848
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:55 m2
Datum aktualizace:30. září 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej podílu o velikosti 3+1 na ulici Nábřežní v bytovém domě. Byt se nachází v přízemí. Zmíněná ulice je slepá, tudíž je tu naprostý klid, kde můžete za ranního dne slyšet místní Kralický potok. Byt je velikosti 55 m?. Proběhla v něm částečná rekonstrukce a zbývají dokončit omítky, kuchyňská linka a drobné detaily. Vytápění plynovým kotlem. Fond oprav nyní 500Kč měsíčně. K bytu patří též i podíl ve sklepní části. 8 m?. V případě rychlého jednání je možné o ceně jednat.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlak
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
801848
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
55m2
Energetická náročnost
G (i)
Foto - Miroslav Pešina
Miroslav Pešina
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé