Sousedé
(1/13)
2 990 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:800479
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:77 m2
Datum aktualizace:15. ledna 2023
Energetická náročnostD ( )
Roční spotřeba energie120 kWh/m2

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji samostatnou bytovou jednotku před rekonstrukcí o dispozici 3+1/G, která se nachází v přízemí rodinného domu ve Čtyřkolech. Součástí prodeje je i garáž, která tvoří také samostatnou jednotku a dále potom podíl na zahradě, která má plochu 886 m?. V patře rodinného domu je druhá bytová jednotka, která je v současné době obývána majitelem této jednotky, který má také podílové vlastnictví na zahradě a společných prostorech. Nabízený byt je vhodný k rekonstrukci, přidanou hodnotou je garáž a bezesporu i lokalita, která patří dostupností do Prahy k těm velmi žádaným. Veškerá občanská vybavenost je v blízkých Čerčanech. Více informací o této nemovitosti získáte u makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlak
Parkování
Garáž
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - tuhá paliva
Střecha
Sedlový
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
800479
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
77m2
Energetická náročnost
D (i)
Poloha v obci
Okraj obce
Foto - Jaroslav Budějský
Jaroslav Budějský
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé