Sousedé
(1/13)
1 599 000 Kč
Poznámka k ceně: V případě více zájemců může RK využít pro výběr kupujícího formu aukce., včetně provize RK
ID nemovitosti:784048
Stav bytu:K rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:81 m2
Datum aktualizace:20. prosince 2021
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nová nabídka slunného bytu 3+1 v přízemí zatepleného domu v žádané části města. Jednotka prošla výměnou oken za plastová. Jinak je byt ve velmi udržovaném stavu, ideální k přestavbě dle svých představ. Součástí je vše co vidíte na fotografiích. Poblíž domu najdete mateřskou školku, základní školu, četná dětská hřiště a sportoviště. Také proto je byt velmi vhodný pro rodinu s dětmi. Naše hypocentrum Vám bezplatně zajistí financování Vašeho budoucího bydlení. Využijte této nabídky a kontaktujte makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusSilnice
Parkování
Parkování na uliciParkoviště
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonInternetPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Typ konstrukce
Montovaná
Vytápění podrobnosti
Radiátory
ID nemovitosti
784048
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
K rekonstrukci
Užitná plocha
81m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Sídliště
Foto - Vlastimil Cigánek
Vlastimil Cigánek
Zobrazit
kontakt
M&M reality holding a.s.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé