Sousedé
(1/16)
2 350 000 Kč
ID nemovitosti:2153351418
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Družstevní
Užitná plocha:76 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:31. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Prodej družstevního bytu 3+1 o velikosti 76,5m2 v prvním patře zděného 4bj domu v obci Slavětín. Součástí prodeje je i řadová garáž o ploše 20m2 v osobním vlastnictví. Byt má vybavenou kuchyň kuchyňskou linkou, el.sporákem se sklokeramickou deskou a myčkou. Koupelna s vanou a el.bojlerem, samostané WC. Vytápění bytu elektrokotlem umístěným v koupelně, nebo kotlem ÚT na pevná paliva v suterénu domnu. Byt má balkón. K bytu přináleží - 1/4 půdního prostoru, kotelna v suterénu, kóje na palivo a kóje na uhlí, samostatný sklep sloužící jako dílna. Byt je ve velmi dobrém stavu, nová plastová okna a je ihned k nastěhování.

Základní údaje

Dopravní spojení
Autobus
Parkování
Garáž
Příjezd
Zpevněný
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - tuhá palivaLokální - elektrické
Typ konstrukce
Zděná
WC
Splachovací
Okna
Plastová
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
Druh bytu
Klasický
Vybavení bytu
S vybavením
Vybavení podrobnosti
Kuchyňská linkaSporákMyčka
Vytápění podrobnosti
UhlíDřevo
ID nemovitosti
2153351418
Vlastnictví
Družstevní
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
76m2
Místností
4
Patro
1
Počet sklepů
3
Počet garáží
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - REALITA JEŽEK
REALITA JEŽEK
Zobrazit
kontakt
REALITA JEŽEK

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé