Sousedé
(1/19)
9 950 000 Kč
Anuita:
3.900.000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize + anuita +750.000,- Kč podíl na majetku družstva
ID nemovitosti:001051
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Družstevní
Užitná plocha:96 m2
Datum aktualizace:23. listopadu 2022
Energetická náročnostE ( )

Popis nemovitosti

Jedinečná příležitost zajímavé investice- koupě ojedinělého bytu s výhledy v atraktivní lokalitě centra Prahy pár kroků od Náplavky a Rašínova nábřeží v Podskalí v Praze 2, ul. Na Výtoni.

Jde o prodej bytu 3+1 v družstevním vlastnictví s aktuální výší nesplacené anuity cca 3,9 mil. Kč, který je spojen s podílem ve výši 1/14 na majetku družstva- družstvo vlastníkem 4 jednotek (bytových a nebytových), tzn. koupě zahrnuje i podíl na tomto majetku družstva, z něhož plyne příjem z pronájmů- z tohoto pohledu jde rozhodně o zajímavou investici.

Jedná se o atypický byt 3+1 (96,2 m2) v 7. (posledním) nadzemním podlaží cihlového domu s výtahem původní zástavby v klidnější části centra ve vyhledávané lokalitě "Výtoň" v těsné blízkosti Vltavy, Rašínova nábřeží a Palackého náměstí nebo Botanické zahrady.
Pokoje bytu jsou situovány na Z a V v nejvyšším patře a nabízí impozantní výhledy na Nové Město, Vltavu, Emauzy, Vyšehrad atd.

Byt se sestává ze 3 pokojů (22 m2, 15 m2, 23,5 m2), kuchyně (16,5 m2), komory, koupelny a WC. Stav bytu je původní, přičemž dispozice a ateliérový/ z části podkrovní typ jednotky umožňuje splnit představy o výjimečném bydlení. K bytu náleží nový sklep. Prkenná podlaha, parkety. Plynové etážové topení.
Vynikající dostupnost- do 10 min. pěší chůzí metro B- Palackého náměstí/Karlovo náměstí, tram. linky- zast. Výtoň (2,3,16,17 a 21), Botanická zahrada (14, 18 a 24).
V dosahu Botanická zahrada, oblíbená Náplavka, Vyšehrad atd. Veškerá občanská vybavenost včetně mnoha příjemných restaurací, vinoték, kaváren atd.

Lze financovat vlastními zdroji či úvěrem při zástavě jiné nemovitost. Pro více informací či prohlídku neváhejte kontaktovat kdykoliv makléře.

Základní údaje

Dopravní spojení
MetroMHD
Parkování
Parkování na uliciVlastní parkovací stání
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Zděná
Cena nezahrnuje
Provize
ID nemovitosti
001051
Vlastnictví
Družstevní
Stav objektu
Dobrý
Plocha sklepa
5m2
Obytná plocha
96m2
Užitná plocha
96m2
Místností
4
Patro
6. patro
Energetická náročnost
E (i)

Poloha na mapě

Foto - Andrea Hrubcová
Andrea Hrubcová
Zobrazit
kontakt
Agentura Quick Service

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé