Sousedé
(1/17)
Fotka 1
4 890 000 Kč
Poznámka k ceně: vč. provize, vybavení
ID nemovitosti:793
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:79 m2
Datum vložení:28. června 2022
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Prodej bytu 3+1 na Slovanech s krásným výhledem a unikátní zatravněnou terasou na střeše V žádané lokalitě v Plzni na Slovanech (Krejčíkova ul.) nabízíme exkluzivně na prodej prostorný byt 3+1 o výměře 77 m2, který se nachází v 6. patře (předposledním) bytového domu po revitalizaci a nabízí krásný výhled na Radyni a další dominanty Plzně. V r. 2017 byla provedena renovace střechy a vytvořena unikátní zatravněná terasa s posezením, která nabízí prostor k odpočinku, grilování, možnost pěstování rostlin, sušení prádla, atd. Dalším příjemným bonusem je výhled na celou Plzeň. Nabízený byt je v OV a byla zde provedena rekonstrukce koupelny a WC, částečně rozvod el., v pokoji a předsíni je položena vinylová podlaha; dále dlažba, parkety, koberec; vstupní bezpečnostní dveře. Součástí prodeje je částečné vybavení bytu a sklepní kóje. OTOP a TUV řešeno dálkově z Plzeňské teplárenské. Správcem domu je spol. Rarita, měsíční náklady činí 3 680 Kč (z toho samotný FO 1 700 Kč) + el., plyn. Byt není zatížen žádným omezením převodu vlastnického práva (žádné zástavní právo, břemeno, exekuce, apod.) a bude k nastěhování dle domluvy. V blízkosti se nachází kompletní občanská vybavenost: MŠ, ZŠ, dětské hřiště, OC Galerie Dvořák, stanice MHD (tramvaj, autobusy), poliklinika, lékárna, pošta, plavecký bazén, atd. Další nespornou výhodou jsou slušní sousedé a velmi dobře fungující SVJ. V případě zájmu o prohlídku volejte PO-PÁ: 9 -17 hod.

Základní údaje

ID nemovitosti
793
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Celková plocha
79m2
Užitná plocha
79m2
Patro
7
Energetická náročnost
C (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Lucie Lukešová
Lucie Lukešová
Zobrazit
kontakt
Realitáři Plzeň SE

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé