Sousedé
(1/17)
celkový pohled
3 200 000 Kč
ID nemovitosti:088BN
Stav bytu:Po rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:81 m2
Datum aktualizace:24. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Ojediněle řešená bytová jednotka, která je technicky vlastně samostatným bydlením v jednom z křídel bytového domu. Žádná ze stěn bytu nemá sousedy. Bonusem bytové jednotky je možnost východu na společné travnaté nádvoří. Byt je světlý, převažují okna se západní orientací, okno z pracovny a koupelny jsou na východ. Bytová jednotka je v přízemí bytového domu, a tato jeho část prošla generální rekonstrukcí. Má zánovní střechu z betonových tašek a nová je i fasáda. Nabízený byt je plně rekonstruován i v interiéru (2017). Má nové rozvody vody, odpadů i elektřinu. Nová je kuchyň, koupelna, WC i interiérové dveře. Dispozice: vstupní chodba, kuchyň s jídelním prostorem, obývací pokoj, ložnice, pracovna (dětský pokoj) koupelna, WC. Na chodbě pak komora (ze spol. prostor) a další dvě místnosti spol. prostor, které se využívají jako sklady. V suterénu pak je sklepní prostor. V bytu jsou nové podlahy, které jsou zateplené. Okna jsou plastová. Vytápění je ústřední a spolu s ohřevem vody je řešeno kotlem na plyn (nový v r. 2021). Plocha bytu je 81 m2. Zálohy na služby včetně fondu oprav jsou ve výši 1 629,-Kč/měsíc. Před domem je vyhrazené parkovací místo s uzamykatelným zabezpečením. (místo je zpoplatněné ročním poplatkem). Nemovitost je ve výtečném technickém stavu, vhodná k okamžitému nastěhování. Možnost pro vlastní bydlení nebo jako investice.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
088BN
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Po rekonstrukci
Užitná plocha
81m2
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Mgr. Umlauf Zdeněk
Mgr. Umlauf Zdeněk
Zobrazit
kontakt
REALITY EU s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé