Sousedé
(1/20)
N49819_2
4 177 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize, cena k jednání
ID nemovitosti:N49928
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:75 m2
Datum aktualizace:7. listopadu 2022
Energetická náročnostC ( )
Roční spotřeba energie84 kWh/m2

Popis nemovitosti

Dovoluji si Vám nabídnout ke koupi velmi dobře situovaný byt 3+1, 74,9 m2 s lodžií 5,2 m2 na okraji sídliště. Velikou výhodou domu, ve kterém se byt nachází, je umístění na kraji ostatní panelové zástavby. Díky tomu dům nabízí příjemné bydlení - soukromí a výhled do zeleně. Dům v roce 2010 - 2012 prošel celkovou rekonstrukcí, kdy byly nahrazeny veškeré rozvody za nové, byla vyměněna okna a celý dům zateplen, včetně sklepních prostor. Samotná jednotka prošla také rekonstrukcí. Bylo předěláno umakartové jádro bytu na zděné. Nemovitost Vám vřele doporučuji nejen pro její umístění, velmi příjemné okolí, které od roku 2007 procházelo rozsáhlou revitalizací. Vedle chodníků, silnic, veřejné zeleně vznikla i dětská hřiště. V místě je také nabídka výborné občanské vybavenosti v bezprostřední blízkosti. Dopravu do města zajištuje MHD s velkým množstvím spojů a frekvencí zastávek. Přesvědčte se, zda tento dům splňuje to, co hledáte. Určitě Vás překvapí. Budu se na Vás těšit. Pro více informací a sjednání termínu prohlídek mě neváhejte kontaktovat. Pro své klienty zdarma zajišťuji konzultaci financování hypotéční specialistkou. Bez obav i pro Vás najdeme to nejvýhodnější řešení.

Základní údaje

Dopravní spojení
VlakMHDSilniceDálnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - Dálkové
Typ konstrukce
Panelová
Balkony, lodžie, terasy
Lodžie
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
N49928
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Užitná plocha
75m2
Plocha lodžie
5m2
Patro
4
Energetická náročnost
C (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Žárská Karolína
Žárská Karolína
Zobrazit
kontakt
RELIA s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé