Sousedé
(1/25)
2 139 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize a právního servisu
ID nemovitosti:43
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:75 m2
Plocha pozemku:75 m2
Sklep:ANO
Datum vložení:19. září 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte ideální byt pro vaši rodinu, nebo byt pro vás a vaši druhou polovičku? Tak právě pro vás tady mám tento prostorný byt v Pacově, který si oblíbíte.

Nabízím vám byt s dispozicí 3+1 o velikosti 75 m2. Nachází se v 3. podlaží a skládá se z obývacího pokoje, kuchyně, dvou ložnic, chodby, koupelny a samostatného WC. Součástí bytu je i lodžie o velikosti 4 m2 a sklep.

Při vstupu do bytu vás přivítá první ložnice po pravé straně a naproti vám najdete druhou ložnici. Po levé straně se dostanete do chodby, odkud máte přístup do koupelny a samostatného WC. Z chodby se otevírá pohled na moderně zařízenou kuchyň, a z ní se vstupuje do útulného obývacího pokoje, který nabízí prosklený vstup na lodžii.

Tento byt prošel nedávnou rekonstrukcí, během které byla obnovena elektřina a vodovodní instalace. To znamená, že si můžete být jisti bezproblémovým bydlením. Okna bytu jsou skvěle orientována, což zaručuje dostatek přirozeného světla po celý den. Navíc, umístění v klidné části Pacova vám poskytuje jedinečný klid a blízkost přírody. Vaše děti si mohou hrát na hřišti přímo za domem.

Město Pacov nabízí veškerou občanskou vybavenost, včetně škol, mateřských školek, obchodů, lékařů, hospod a restaurací. Máte zde vše, co potřebujete k pohodlnému životu. Okolní příroda vás zase láká k procházkám, výletům na hrady, zámky a rozhledny, což zaručuje neustálou zábavu.

Pokud máte zájem o více informací, neváhejte mě kontaktovat prostřednictvím telefonu nebo e-mailu. Těšíme se na vás na osobní prohlídce, kde si budete moci prohlédnout tento byt osobně!

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Montovaná
Balkony, lodžie, terasy
Lodžie
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
43
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Plocha sklepa
3m2
Obytná plocha
75m2
Užitná plocha
75m2
Plocha lodžie
4m2
Patro
2
Počet sklepů
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Ondřej Chaloupek
Ondřej Chaloupek
Zobrazit
kontakt
Apres reality

© 2023 Sousedé