Sousedé
(1/11)
3 150 000 Kč
ID nemovitosti:25
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:57 m2
Plocha pozemku:57 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:21. června 2023
Energetická náročnostF ( )

Popis nemovitosti

Dovolujeme si nabídnout zprostředkování prodeje bytu o velikosti 3+1 57 m² s lodžií, v příjemné lokalitě s veškerou občanskou vybaveností, v Pardubicích - Polabinách, ul. Kosmonautů. NEPLATÍTE ŽÁDNOU PROVIZI.
Byt je v osobním vlastnictví o celkové ploše 57 m² (53 m² byt, 3 m² lodžie, sklep), nachází se v 6. nadzemním podlaží panelového domu s výtahem. Prodej je možné po dohodě realizovat včetně vybavení, což by zájemci umožnilo okamžité nastěhování nebo byt začít ihned pronajímat. Současně pro zájemce o rekonstrukci má byt obrovský potenciál z důvodu absence nosných zdí, lze tedy celý prostor přetvořit dle svých představ, od ponechání v současné dispozici, až po veliké studio.
Nynější dispozice jsou: chodba, obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj, kuchyň, koupelna s vanou, samostatné WC, lodžie a sklepní kóje. Vytápění a ohřev vody jsou zajištěny ústředním veřejným horkovodem z Opatovic.
Bytový dům je po částečné rekonstrukci (dílčí zateplení a obnovená fasáda), plastová okna, vstupní dveře do domu, výtah zastavující v mezipatře. Přímo před domem se nachází dostatečné množství parkovacích míst.
Jedná se o příjemnou lokalitu se vzrostlou zelení, s výbornou občanskou dostupností. Školka cca 100 metrů, hřiště cca 15 metrů, nákupní centrum cca 100 metrů a restaurace.
Byt je v osobním vlastnictví a bez právních vad, je tedy možné jej financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Základní údaje

Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Panelová
Vybavení bytu
S vybavením
ID nemovitosti
25
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
57m2
Užitná plocha
57m2
Patro
5
Počet sklepů
1
Energetická náročnost
F (i)
Foto - Bc. Jakub Hajný
Bc. Jakub Hajný
Zobrazit
kontakt
BKB nemovitosti s.r.o.

© 2023 Sousedé