Sousedé
2 300 000 Kč
ID nemovitosti:6
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:67 m2
Podlahová plocha:67 m2
Datum aktualizace:10. června 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte kam by jste bezpečně uložili své prostředky?
Hledáte ochranu svých prostředků před inflaci?
Nabízím k prodeji byt v osobním vlastnictví s garáží v krásném místě Lázeňského města Jeseník s krásným výhledem na město, nacházející se na ulici Nerudova. Byt je dispozičně jako 3+1 o užitné ploše 66 m2, nachází se v II NP bytového domu. K bytu náleží garáž o velikosti 15 m2, která je umístěná ve vedlejším domě. Na domě nová střecha a termo fasáda. Vytápění pro dům je samostatným plynovým kotlem s ohřevem teplé vody pro bytovou jednotku. Náklady jsou do fondu oprav 2.853,- Kč a voda 609,- Kč, elektřina podle počtu osob v bytě. Dostatečné sklepní prostory pro odložení věcí. Byt je vhodný i k investici.
Byt je vyklizený, bez zařízení zachyceného na fotografiích a ihned k nastěhování.


Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
GarážParkování na ulici
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V400 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
ID nemovitosti
6
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
67m2
Užitná plocha
67m2
Plocha balkonu
8m2
Místností
3
Patro
1
Počet garáží
2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Vlastimil  Dřímal
Vlastimil Dřímal
Zobrazit
kontakt
Vlastimil Dřímal

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé