Sousedé
1 790 000 Kč
ID nemovitosti:55
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:60 m2
Podlahová plocha:60 m2
Datum vložení:11. ledna 2024
Energetická náročnostC ( )
Roční spotřeba energie89 kWh/m2

Popis nemovitosti

Unikátní Příležitost - Nabízíme ke koupi Slunný 3+1 přízemní byt v Mikulovicích s výhodným bezbariérovým přístupem.
Máme pro vás jedinečnou nabídku - krásný slunný byt 3+1 o podlahové ploše 60 m2 v osobním vlastnictví, který se nachází v přízemí revitalizovaného panelového domu na klidné ulici Sokolská v Mikulovicích.
Výjimečné Vlastnosti Této Nemovitosti:
Bezbariérový Přístup: Díky přízemní poloze bytu můžete využívat bezbariérový přístup, což z něj dělá ideální volbu pro osoby se sníženou pohyblivostí nebo s invaliditou.
Autentický Styl: Byt je v původní udržované podobě, s lakovanými parketami v pokojích a linoleem v chodbě a koupelně. Tato autenticita přináší do bydlení jedinečný a teplý pocit.
Lokální Služby: V těsné blízkosti najdete prodejnu potravin, což zajišťuje pohodlné a rychlé nákupy přímo u vašeho bydlení.
Kouzlo Okolí Mikulovic:
Hraniční Poloha s Polskem: Mikulovice leží u hranic s Polskem, což otevírá dveře k levným nákupům a objevování zajímavostí v sousední zemi.
Blízkost Lázní Jeseník: Vzdálenost 12 kilometrů od Lázeňského města Jeseník nabízí možnost relaxace a léčebných procedur ve zdravém prostředí.
Široká Občanská Vybavenost: Mikulovice disponují kompletní občanskou vybaveností, včetně obchodů, zdravotního střediska, zubní ordinace, obecního úřadu, pošty, školy, školky, sportovišť, sportovní haly, obchodů, hotelu, autobusová zastávka, železniční nádraží a restaurací.
Životní Styl Spojující Přírodu s Bydlením:
Mikulovice a Jejich Okolí: Obec Mikulovice samotná je obklopena zelení a nabízí bohaté možnosti pro procházky či relaxaci v místních lesech a loukách. Krásné výhledy na okolní kopce a lesy tvoří malebnou kulisu pro váš každodenní život.
Ekologické Přístupy: Pro milovníky ekologického života je v okolí dostatek farmářských trhů a bio obchodů, které nabízejí lokální produkty a čerstvé potraviny přímo z okolní krajiny.
Aktivní Odpočinek v Dosahu Ruky:
Rekreační Možnosti: Mikulovice poskytují také široké spektrum rekreačních možností. Od sportovních hřišť po restaurace a obchody, vše je v dosahu ruky, aby váš volný čas byl plný radosti a pohody.
Rychlebské stezky Černá Voda: Rychlebské stezky jsou trail centrum, síť stezek pro horská kola, které začínají a končí u Základny. Čekají vás pestré traily vedoucí přírodou Rychlebských hor. Pojďte si projet horskou dráhu Superflow, kameny a kořeny Walesu, balvany na Velrybě či odpočinkový Vidnavský okruh.
Finanční Výhoda:
Měsíční Zálohy SVBJ: 2.499,- Kč.
Cena s Právním Servisem: Za tuto jedinečnou nemovitost včetně právního servisu zaplatíte pouze 1.790.000,- Kč.
Energetická Úspornost: Budova má energetickou náročnost
Třída C - Úsporná č. 148/2007 Sb. podle vyhlášky, což znamená efektivní využívání energie a nižší provozní náklady.
Nenechte si ujít tuto výjimečnou příležitost pro levné, zdravé a pohodlné bydlení v srdci Mikulovic na ulici Sokolská.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonInternetPlyn
ID nemovitosti
55
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
60m2
Užitná plocha
60m2
Místností
3
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Vlastimil  Dřímal
Vlastimil Dřímal
Zobrazit
kontakt
Vlastimil Dřímal

© 2024 Sousedé