Sousedé
2 800 000 Kč
ID nemovitosti:15
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:75 m2
Podlahová plocha:75 m2
Datum aktualizace:7. února 2023
Energetická náročnostC ( )
Roční spotřeba energie1 kWh/m2

Popis nemovitosti

Hledáte kam by jste bezpečně uložili své prostředky?
Hledáte ochranu svých prostředků před inflaci?
Měl bych pro vás hezký atypický byt s balkonem v Lázeňském městě Jeseník na ulici Zeyerova. Nabízený krásně upravený byt do gotického stylu je byt v osobním vlastnictví v krásném místě Lázeňského města Jeseník Byt je dispozičně jako 3+1 o užitné ploše 75 m, nachází se v II NP bytového domu. Samostatná koupelna s vanou, keramické obklady a oddělené wc. Byt prošel rekonstrukcí. Na domě nová střecha a termo fasáda. Do bytu přiveden plyn na kterém se vaří. Dostatečné sklepní prostory pro odložení věcí. Veškerá občanská vybavenost je v docházkové vzdálenosti od bytu. Lázeňské město Jeseník, které leží v samém srdci hor, v krajině plné přírodního bohatství, zeleně a ticha, v krajině pramenů léčivé vody a čistého vzduchu. Jeseník proslul svými lázněmi, pojmenovanými podle slavného rodáka a zakladatele moderní vodoléčby Vincenze Priessnitze.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Parkování
Parkování na ulici
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonInternetPlyn
ID nemovitosti
15
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
75m2
Užitná plocha
75m2
Plocha balkonu
6m2
Místností
3
Patro
1
Počet míst na parkovišti
20
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Vlastimil  Dřímal
Vlastimil Dřímal
Zobrazit
kontakt
Vlastimil Dřímal

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé