Sousedé
(1/25)
Rezervace
2 800 000 Kč
Poznámka k ceně: Cena zahrnuje realitní a právní servis
ID nemovitosti:344245
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:75 m2
Plocha pozemku:75 m2
Datum aktualizace:2. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji prostorný byt o dispozici 3+1 a výměře 75 m2. Byt se nachází v menším bytovém domě o čtyřech jednotkách v části obce Studenec- Rovnáčov. K domu patří velká společná zahrada, přičemž mají majitelé jednotek vytyčeny vlastní časti, kde mohou míz zahrádku a skleníky. K bytu náleží i garáž o výměře 26 m2, zděná, s plechovými vraty.
Byt se skládá z obývacího pokoje, dvou ložnic, kuchyně, spíže, samostatného wc, koupelny a prostorné chodby. Byt má nová plastová okna, byl udržovám, ale určitě bude žádat úpravy dle představ nových majitelů. Většina vybavení je původní. Nachází se v 1NP. Dům má ještě prostornou půdu, kde má také každý z majitelů svůj vlastní prostor a možnost využití společných.
Dům má vlastní kotelnu, je napojen na obecní vodovod a odpady jsou svedeny do septiku.
Jedná se o velmi klidné bydlení se zahradou a pěkným okolím. Na své si zde jistě přijdou i zájemci o byt pro rekreaci.
Nedaleké měst Jilemnice leží v kopcovité krajině západního podhůří Krkonoš. Již po léta je vyhledáváno jako výhodné východisko do západních Krkonoš. Je jedním z měst, která si činí nárok na označení „brána do Krkonoš". Je přirozeným centrem pro střední část západních Krkonoš a Podkrkonoší. V dosahu několika málo km je Vrchlabí, Trutnov a Špindlerův Mlýn.
Pro další informace a prohlídku volejte makléřku nabídky.

Základní údaje

Kanalizace
Žumpa, septik
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
344245
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
75m2
Užitná plocha
75m2
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Jiřina Beldová
Jiřina Beldová
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Gold

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé