Sousedé
(1/21)
D8E_4385
3 600 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:00069
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:85 m2
Datum aktualizace:28. února 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

K prodeji nabízím zajímavě řešený byt 3+1 s krbem o velikosti 85 m2, ve 2. NP s orientací na jih. Nemovitost se nachází v městysu Plaňany ležícím 12 km západně od Kolína, 14 km východně od Českého Brodu a 16 km jižně od Poděbrad. Nájezd na dálnici D11 je 7 km, a to v obci Pečky. Doprava v Plaňanech je pokryta autobusy i vlaky s přímým napojením na Prahu. Před bytovým domem je dostatek parkovacích míst, které jsou zdarma. Obec disponuje plnou sociální vybaveností (školka, škola, pošta, zdravotnické zařízení, obecní úřad, domov důchodců, obchody....), je zde nepřeberné množství zájmových kroužků (fotbal, rybolov, tenis, mažoretky, skaut, SDH...), dětské hřiště, 3 kostely, pořádají se zde sousedské jarmarky a zajímavostí je například nedaleké historické naleziště.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakSilniceDálnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonPlyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynovéLokální - tuhá paliva
Typ konstrukce
Zděná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
00069
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
85m2
Patro
1
Počet míst na parkovišti
3
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce

Poloha na mapě

Foto - Bc. Jiří Vepřek
Bc. Jiří Vepřek
Zobrazit
kontakt
Reality Gteam s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé