Sousedé
(1/25)
2 890 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně provize RK, veškerý právní servis, advokátní úschova i poplatek za vklad na katastr
ID nemovitosti:9052
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:73 m2
Plocha pozemku:73 m2
Datum aktualizace:23. srpna 2023
Energetická náročnostC ( )

Popis nemovitosti

Představujeme vám ideální investiční byt v přízemí 3+1 na sídlišti Svobody v okresním městě Prostějově.

Bytová výměra je 71,8m² a skládá se z kuchyně, koupelny a šatny 18m², obývacího pokoje 18m², dětského pokoje 18m², ložnice 12m², chodby 6m² a k bytu patří také sklep 1,2m².

Bytový dům samotný je ve správě zodpovědné SVJ, v roce 2010 dostal nová plastová okna a byl zateplen, v roce 2015 dům dostal novou zateplenou střechu. Na bytový dům není žádná zástava, splátka úvěru je součástí platby do SVJ, úvěr bude splacen do 5let. Bytový dům má naspořeno dostatek peněz na spořících fondech, zatím však neplánují další úpravy. Součástí domu je kočárkárna, sušárna a kolárna. Parkovat se dá u obchodního domu, což zaručuje, že vždy je volné místo.

Ideální lokalita, v blízkosti se nachází jesle, mateřská škola, základní škola se sportovním zázemím, a velký park Kolářovy sady, kde se nachází hvězdárna. Nadále jsou v okolí supermarkety a zastávka MHD. Prostějovská nemocnice se nachází 1km vzdálená od budovy, na druhou stranu ve stejné vzdálenosti je aquapark Koupelky.

V bytě již bydlí spolehliví a přívětiví nájemci, kteří mají zájem o dlouhodobý pronájem. Nový majitel bude mít možnost převzít tento byt s výhodnou hypotékou, která je platná od srpna 2023 na dobu 5let, s nízkou úrokovou sazbou 4,19%. Tato výhodná hypotéka vytváří ideální podmínky pro zabezpečení vaší investice do této nemovitosti. Náklady na bydlení činí 5288 na měsíc.

V ceně jsou zahrnuty všechny poplatky za právní servis a provize RK. Zajišťujeme profesionální servis a nabídku financování nemovitosti.

Další informace telefonicky nebo přímo na prohlídce.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Panelová
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
9052
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
73m2
Užitná plocha
73m2
Energetická náročnost
C (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Lukáš Nesvadba
Ing. Lukáš Nesvadba
Zobrazit
kontakt
GEPARD REALITY / Nesreality

© 2023 Sousedé