Sousedé
(1/25)
4 250 000 Kč
ID nemovitosti:7279
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:110 m2
Plocha pozemku:110 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:3. května 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

V exkluzivním zastoupení nabízíme k prodeji cihlový byt o dispozici 3+1 v osobním vlastnictví ve 2.NP o celkové výměře 104 m² v Kostelci na Hané.
Bytová podlahová plocha 98 m² + balkon 6 m² + sklep

V roce 2010 se finalizovala rekonstrukce na bytové jednotce – nové el. rozvody, omítky, sádrokartonové stropy v kuchyni a ložnici.
Byt je útulný a velice praktický díky svému prostorovému využití v podobě vestavěných skříní. Koupelna s oddělenou toaletou, disponuje krásným keramickým obkladem.
Byt je moderní, ve velice komfortním stavu a prodej je včetně vybraných nábytkových soustav, kuchyňské linky a všech vestavěných el. spotřebičů.

Před domem jsou parkovací místa + obecní parkovací místa. K dispozici je k odkupu i garáž v zadní části pozemku.

Na celém bytovém domě postupně probíhaly realizace a rekonstrukce v časovém sledu od roku 2005 až do současnosti a jedná se o nemovitost v mimořádně dobrém stavebně-technickém stavu.
BD se sestává ze 4 bytových jednotek a nebytového prostoru v zadní částí domu. Všichni obyvatelé mají společně k dispozici zahradu o celkové výměře cca 600 m², jejíž součástí je užitková studna. Dům je napojen na obecní kanalizaci, vodovod a každá jednotka je vytápěna pomocí vlastního plynového kotle. Nová el.rozvody, v nepodsklepených částech je dům odizolován, oprava všech komínů včetně revizí.
Střecha prošla revizí od tesařů, nové oplechování ve štítu, všechny pálené tašky důkladně zkontrolovány a popřípadě vyměněny.

V místě je veškerá občanská vybavenost a dopravní obslužnost.
Vhodné pro vlastní rodinné bydlení nebo k investici. K nastěhování od 1.6.2023.

V ceně jsou zahrnuty všechny poplatky za právní servis a provize RK. Zajišťujeme profesionální servis a nabídku financování nemovitosti.
Další informace telefonicky nebo přímo na prohlídce.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlak
Parkování
GarážParkoviště
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
TelefonInternet
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Jiná
Balkony, lodžie, terasy
Balkón
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
7279
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Plocha sklepa
13m2
Obytná plocha
110m2
Užitná plocha
110m2
Plocha balkonu
8m2
Patro
1
Počet sklepů
1
Počet garáží
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Lukáš Nesvadba
Ing. Lukáš Nesvadba
Zobrazit
kontakt
GEPARD REALITY / Nesreality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé