Sousedé
3 650 000 Kč
ID nemovitosti:376353
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:89 m2
Plocha pozemku:109 m2
Sklep:ANO
Datum aktualizace:15. ledna 2024
Energetická náročnostE ( )

Popis nemovitosti

Karlovy Vary nabízejí krásnou přírodu. Spoustu léčebných pramenů, které působí jako elixír mládí a já Vám tu mohu nabídnout omlazený byt 3+1. I ten prošel v roce 2019 ozdravnou kůrou. Nemovitost dostala nový kabát v podobě změny dispozice bytu na 3KK a celkové rekonstrukce. Jeden z pokojů po odstranění příčky je spojen s kuchyní a jídelnou. Je krásně světlý a z balkonu je vidět na Tuhnické lesy. Orientace je na jih a tudíž je v něm i příjemně teplo. Pokoji vévodí kuchyňská linka od ORESI v prémiovém provedení. Vybavená je indukční deskou, elektrickou troubou Beko, myčkou a vestavěnou lednici. V celém bytě jsou nové podlahy s izolací pro lepší komfort. Vytápění je plynovým kotlem Vaillant s externím zásobníkem na teplou vodu. Byt má plastová okna, nové radiátory, štuky a výmalbu. Překvapený jsem byl i rekonstrukcí prostoru koupelny, WC a malé komory. Ze všech vznikla velká místnost s kvalitně vybavenou koupelnou, včetně příslušenství. Všechny dveře se zárubněmi jsou nové od zn. SOLO. V tomto bytě bude radost bydlet. Byt se nachází ve 3. patře (4. np) domu. Díky tomu Vás nebude rušit hluk města a dopravy. Sice je dům bez výtahu, ale budete mít krásný velký, čistý sklep, kde by mohla vzniknout hezká dílna, sauna, posilovna, či trucovna.
Toto kvalitní bydlení ve čtvrti Rybáře, kousek od ZŠ, má i strategické místo. Vše je blízko a dostupné. Řeka Ohře s cyklistickou stezkou od Chebu po Kyselku nadchne nejen sportovce, ale i milovníky přírody. Centrum města 10 min. chůze, MHD a vlakové nádraží v blízkém dosahu. Obchody a supermakety také kousek od bytu. Sport studio PRIMA, poliklinika s lékařskou péčí a v neposlední řadě i volnočasový areál Rolava. Vše doslova za rohem.
Byt najdete na Sokolovské ulici, nad kanceláří RE/MAX. K této nemovitosti mám osobní vztah a proto Vás rád provedu a další informace sdělím při osobní schůzce.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilniceDálnice
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
376353
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Plocha sklepa
20m2
Obytná plocha
109m2
Užitná plocha
89m2
Patro
3
Počet sklepů
1
Energetická náročnost
E (i)
Foto - Viktor Klein
Viktor Klein
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Anděl

© 2024 Sousedé