Sousedé
(1/14)
1 300 000 Kč
ID nemovitosti:2408
Stav bytu:K rekonstrukci
Vlastnictví:Družstevní
Užitná plocha:80 m2
Plocha pozemku:80 m2
Datum aktualizace:4. dubna 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Hledáte byt, ze kterého si chcete sami vytvořit vlastní domov? I to Vám v BO! Reality umíme nabídnout!

K prodeji pro Vás máme připraven velký, světlý byt 3+1, který Vám a Vaší fantazii nabízí 80 metrů čtverečních, ve 2. nadzemním podlaží panelového domu, na ulici Na Výsluní, v Orlové-Lutyni. Že tady bude spoustu práce? To bude! Ale za ten pocit, kdy bydlíte kompletně dle Vašich představ a nemusíte dělat žádné ústupky, to rozhodně stojí!

Pojďme se na to podívat z blízka. Do 2. nadzemního podlaží Vás vyveze nový výtah. Vstoupíte do vstupní chodby, která bude společná pro Vás a Vaše čtyři sousedy na patře. Hned po otevření vstupních dveří se před Vámi rozprostře velká chodba, ze které se dostanete do všech pokojů, které v tomto bytě najdete. Po levé ruce najdeme vstup do největšího pokoje tohoto bytu, ve kterém by se krásně vyjímal obývací pokoj s jídelnou, protože je průchozí do kuchyně. Kuchyňská linka zde sice chybí, ale prostoru je tady pro ni spousta. Stačí si tedy vybrat dle Vaší fantazie a Vašeho vkusu a co nevidět bude Vaše kuchyňská linka připravena k používání. Kuchyní projdeme do dalšího pokoje, který si říká o to, aby v něm byla krásná a prostorná ložnice nebo království pro děti. Z pokoje se přesuneme na chodbu, odkud se dostaneme na toaletu a do koupelny. Toaleta a koupelna jsou v původním stavu, tedy v umakartovém jádru a čekají na Vaše nápady a nemohou se dočkat svého nového kabátu. Družstvo má v plánu na jaře roku 2023 umakartové jádro předělat na jádro zděné a čeká jen na Vaše přání a požadavky. Ze stejné chodby se poté dostaneme také do třetího pokoje, ze kterého může být další krásná ložnice nebo třeba prostorná a praktická pracovna.

V bytě jsou nové omítky a elektřina v lištách. Do bytu je přiveden plyn a je zde tedy možnost kombinovaného sporáku nebo plynové varné desky. Měsíční zálohy vycházejí 3.800 Kč, byt je k dispozice ihned.

Tak kdy se sejdeme na osobní prohlídku?

Napište nebo zavolejte. Budu se na Vás těšit.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Panelová
Vybavení bytu
Bez vybavení
ID nemovitosti
2408
Vlastnictví
Družstevní
Stav objektu
K rekonstrukci
Obytná plocha
80m2
Užitná plocha
80m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Ing. Miroslava Petličarovská
Ing. Miroslava Petličarovská
Zobrazit
kontakt
BO! reality a finance

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé