Sousedé
(1/10)
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: Cena v RK
ID nemovitosti:419
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:74 m2
Plocha pozemku:75 m2
Datum aktualizace:28. prosince 2022
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme k prodeji byt 3+1 ve Valašském Meziříčí, v atraktivní lokalitě, ulice Nádražní, nedaleko obchodního centra. Prostorná bytová jednotka, která je v revitalizovaném bytovém domě, prošla zdařilou rekonstrukcí. Byt má ideální půdorys, prostorná vstupní chodba se samostatnou šatnou a přístupem do jednotlivých, neprůchozích pokojů. Zděné jádro je rozdělené na koupelnu s vanou a samostatné WC. Z bytu je nádherný výhled na město. Byt je možné vyměnit za 2+1, plus doplatek.

Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
Typ konstrukce
Panelová
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
419
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
75m2
Užitná plocha
74m2
Patro
6
Energetická náročnost
G (i)

Poloha na mapě

Foto - Bronislav Čaňo
Bronislav Čaňo
Zobrazit
kontakt
PROGRESUNION

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2023 Sousedé