Sousedé
(1/11)
Cena na dotaz
ID nemovitosti:496
Stav bytu:Dobrý
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:72 m2
Podlahová plocha:78 m2
Datum aktualizace:21. listopadu 2022
Energetická náročnostB ( )

Popis nemovitosti

Nabízíme Vám k prodeji byt 3+1 v oblíbené lokalitě v Mladé Boleslavi.

Byt aktuálně slouží ke krátkodobým pronájmům, a proto tu není možnost byt kvalitněji nafotit. Každopádně jsme s majitelem domluveni, že při jednání s vážným zájemcem by se byt vyklidil, nově vymaloval na bílo a potřebné opravy by se samozřejmě také udělaly.

Výhody bytu jsou skvělá poloha v centru města, park na volno časové aktivity hned za domem a parkoviště před ním. Byt má svou lodžie a náleží k němu i sklepní kóje.

Sítě: Elektřina - ANO, Plyn - ANO, samozřejmě Veřejný vodovod i kanalizace.

S financováním Vám rádi pomůžeme.


Základní údaje

Kanalizace
Veřejná kanalizace
ID nemovitosti
496
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Dobrý
Obytná plocha
72m2
Užitná plocha
72m2
Patro
4
Energetická náročnost
B (i)

Poloha na mapě

Foto - Michal Kubelka
Michal Kubelka
Zobrazit
kontakt
eDO reality

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2022 Sousedé