Sousedé
10 400 000 Kč
ID nemovitosti:244-5094
Stav bytu:K rekonstrukci
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:112 m2
Podlahová plocha:112 m2
Datum aktualizace:8. května 2021
Energetická náročnostE ( )

Popis nemovitosti

Byt, který od svého vzniku v roce 1923 vystřídal pouhé dvě rodiny a současná majitelka v něm strávila doslova celý život. Ve své době se jednalo o špičkové bydlení a svou velkorysostí působí dodnes.

Ostatně v kolika bytech vás hned při vstupu uvítá prostorná hala (16 m2), která na první pohled prozradí, že tohle není obyčejný byt. Naleznete v něm totiž i komoru pro služebnou. Ta vám dnes bude sloužit spíš jako šatna a nemusí zůstat jediná, v bytě je totiž taktéž další komora.

Nejdůležitější je ale trojice skutečně velkých pokojů s rozměrnými okny (1.3x1.8 m), které jsou po výměně v roce 2012 s bezpečnostními foliemi. Uprostřed bytu se nachází obývací pokoj, ze kterého jsou přístupné i zbylé dvě ložnice. Jedna z krajních je pak přístupná i z haly. Kuchyně se nyní nachází v menším pokoji, který může skvěle sloužit jako pracovna. Koupelna a toaleta je oddělená, v hale dále naleznete přístup na zasklený "balkon". K bytu náleží sklep o velikosti 14 m2, který není do plochy bytu započítán.

Byt je v původním stavu ke kompletní rekonstrukci a je umístěn ve zvýšeném přízemí (parapet okna 1.65 m od terénu) opraveného, původního domu v ulici, která rozděluje Vinohrady a Strašnice. Vytápění je řešeno lokálně plynovým topením, elektřina je původní.

Pokud se o tomto výjimečném bytě chcete dozvědět více, vyžádejte si odkaz s více informacemi a detailním popisem. Třeba budete po 70 letech psát jeho novou budoucnost právě vy.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMetroMHDSilniceDálnice
Elektrický proud
230 V
Zavedené inž. sítě
Plyn
ID nemovitosti
244-5094
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
K rekonstrukci
Celková plocha
112m2
Obytná plocha
112m2
Užitná plocha
112m2
Patro
1
Energetická náročnost
E (i)

Poloha na mapě

Foto - Ondřej Černovický
Ondřej Černovický
Zobrazit
kontakt
CERNON reality s.r.o.

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2021 Sousedé