Sousedé
(1/14)
Snímek obrazovky 2021-10-22 v 16.07.26
3 460 000 Kč
Poznámka k ceně: včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu
ID nemovitosti:144-11-577
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:78 m2
Datum aktualizace:29. října 2021
Energetická náročnostD ( )
Roční spotřeba energie182 kWh/m2

Popis nemovitosti

V přízemí bytového domu v blízkosti centra České Třebové pro vás máme krásný byt 3+1. Bytový dům je řešen vestavba bytů do stávajícího, prvorepublikového domu. Majitelé byt před osmi lety koupili a zrekonstruovali. Při rekonstrukci z bytu 2+1 udělali 3+1. V blízkosti bytu je veškerá občanská vybavenost. Výhodou je, že tento byt je v zadním traktu, který je krytý od hlavní silnice bytovým blokem souběžným se silnicí. Další nespornou výhodou je vytápění vlastním plynovým kotlem se zafixovanou cenou na 3 roky od Innogy a elektřinou od ČEZ. Teplou vodu ohřívá kombinovaný bojler.Ostatní informace najdete v doplňkových údajích, fotkách a půdorysu. Byt si prohlédnete naší virtuální prohlídkou a pokud budete mít o koupi zájem, tak i na osobní prohlídce.Cena je včetně právního servisu, odměny RK, advokátní úschovy a nejvýhodnějšího financování.

Základní údaje

Dopravní spojení
AutobusVlakMHDSilnice
Příjezd
Asfalt
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Plyn
Zdroj vody
Veřejný vodovod
Způsob vytápění
Ústřední - plynové
Typ konstrukce
Zděná
ID nemovitosti
144-11-577
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Užitná plocha
78m2
Počet míst na parkovišti
1
Energetická náročnost
D (i)

Poloha na mapě

Foto - Robert Müller
Robert Müller
Zobrazit
kontakt
4fin Reality Better together, a.s

Kontaktovat prodejce

code
Opiš kód z obrázku:
zpracováním osobních údajů

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti Český Internet s.r.o., IČO: 26113571, se sídlem Kostelní 942/46, České Budějovice, 370 04 (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců.
Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na osobniudaje@ci.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací zde

© 2021 Sousedé