Sousedé
(1/25)
Dům
5 500 000 Kč
ID nemovitosti:357948
Stav bytu:Bezvadný
Vlastnictví:Soukromé
Užitná plocha:142 m2
Plocha pozemku:142 m2
Datum aktualizace:1. září 2023
Energetická náročnostG ( )

Popis nemovitosti

Nabízím Vám zprostředkování prodeje bytu 3+1 a nebytového prostoru, který se nachází ve zrekonstruované secesní vile v Karlových Varech, v klidné a velmi vyhledávané části Drahovice. Dispozice bytu je možné shlédnout na přiložených půdorysech. K bytu patří pozemek o výměře 290 m². Kolem bytu je k dispozici udržovaná zahrada, na které si můžete vybudovat posezení a užívat si letní večery s přáteli a grilovat. Parkování je možné buď za brankou domu nebo přímo v ulici před vilou. Z domu je výhled do klidné ulice s dalšími vilami. Za pouhých 10 minut chůze se dostanete do centra města, kde můžete relaxovat procházkou po kolonádě, kterou je možné si zpestřit ochutnávkou léčivých pramenů. Můžete si užívat každý den, stejně jako celebrity, které sem jezdí na filmový festival. Co víc si přát.

Secesní vila proběhla kompletní rekonstrukcí v roce 2015. Byla udělaná nová fasáda, rozvody elektřiny a v neposlední řadě nový interiér domu. Do vily je přivedena obecní kanalizace a elektřina 230 a 400 V. Pitná voda je přivedena z místního obecného vodovodu. Vytápění bytu je zajištěno radiátory s vlastním plynovým kotlem. Nebytový prostor je možné vytápět buď elektrickým radiátorem, či nainstalovat a připojit radiátory k trubkám, které vedou do bytu. PENB zatím nebyl vyhotoven.

Po vstupu do bytu se nacházíme v chodbě, z které se dostaneme do všech místností. Po levé straně se nachází pokoj, který může být využíván jako dětský pokoj, či pokoj pro hosty. Pokud půjdeme chodbou dále dostaneme se do prostorné ložnice. Na konci chodby se nachází koupelny s velikou vanou a záchodem. Je zde i odvětrávání a topení, které lze přepnout na elektrický režim. Po pravé straně se nachází prostorná kuchyně, která je plně vybavena značkovými spotřebiči. Původní majitelka dokoupila parní troubu, kterou můžete vyměnit za původní. Z kuchyně se dostaneme do poslední místnosti, která může být využívaná jako obývací pokoj.

A něco málo o oblasti. Drahovice je část Karlových Varů. V blízkosti se nachází veškerá občanská vybavenost. Pouhých 10 minut chůze od bytu se nachází historické centrum města s vyhlášenou lázeňskou promenádou a lázeňské lesy. Je to ideální místo pro milovníky přírody. V blízkosti se také nachází zastávka veřejné dopravy, nemocnice, škola, tělocvična, bowlingová dráha, supermarket a v neposlední řadě několik restaurací. Je to ideální místo pro žití.?

S financováním nemovitosti rád pomůžu.

V případě dotazů, či zájmu o prohlídku se neváhejte ozvat.

Základní údaje

Dopravní spojení
MHDSilnice
Parkování
Parkoviště
Elektrický proud
230 V
Kanalizace
Veřejná kanalizace
Zavedené inž. sítě
Telefon
Způsob vytápění
Lokální - plynové
Typ konstrukce
Jiná
Vybavení bytu
Částečně vybaveno
ID nemovitosti
357948
Vlastnictví
V soukromém vlastnictví
Stav objektu
Bezvadný
Obytná plocha
142m2
Užitná plocha
142m2
Patro
1
Energetická náročnost
G (i)
Poloha v obci
Klidná část obce
Foto - Patrik Dostál
Patrik Dostál
Zobrazit
kontakt
RE/MAX Partner

© 2023 Sousedé